Δείτε τα Αποτελέσματα Πανελλήνιου Διαγωνισμού Χημείας 2018 Α'Λυκείου.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α ΛΥΚΕΙΟΥ 32ου ΠΜΔΧ

ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ   60

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΘΜΟΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 98,5
ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 97
ΤΟΜΑΡΙΔΗΣ ΘΑΝΟΣ 6ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 96,5
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΞΑΝΘΗΣ 96
ΡΗΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 94
ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ 94
ΚΡΙΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 93
ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΑΛΙΚΗ 1Ο ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 92,5
ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 92
ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1ο ΓΕΛ ΑΡΤΑΣ 91
ΔΡΑΚΟΥΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 89
ΚΑΡΑΒΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 87
ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ο ΠΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 86,5
ΓΙΑΝΝΟΚΩΣΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΛ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ 86,5
ΓΡΟΥΝΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΛ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 86
ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΠΕΛ ΠΑΤΡΩΝ 86
ΚΑΛΟΓΝΩΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 85,5
ΣΑΡΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 85
ΓΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ 84,5
ΝΤΕΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΠΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 84,5
ΚΑΝΔΗΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΛΥΚ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 83,5
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 83
ΤΖΑΝΝΕΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ 82,5
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ 82,5
ΛΑΣΠΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 82
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 82
ΜΑΤΖΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ΠΘΕΣ/ΚΣ 80,5
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 80,5
ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 80,5
ΜΠΑΤΣΑΡΗ ΡΕΑ 1ο ΠΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 80
ΚΟΛΟΒΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 80
ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2ο ΓΕΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 80
ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2ο ΠΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 79,5
ΜΟΙΑΝΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 5ο ΓΕΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 79,5
Παπαμιχελάκης Δημήτριος 2ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ 79
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 79
ΣΟΥΡΛΑΣ-ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 78
ΜΠΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 78
ΝΑΣΤΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1ο ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 78
Τσικαλουδάκη Ευδοκία 2ο ΓΕΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 77,5
ΜΠΑΤΑΤΕΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 77,5
ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΠΟΡΟΥ 77,5
ΚΩΤΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ-ΣΠΥΡ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 77,5
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ 77
ΚΑΙΜΑΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 77
ΠΛΙΑΚΟΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 7ο ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 77
ΜΠΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 76,5
ΜΠΟΒΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ -ΑΝΑΣΤ HOMO EDUCANDUS 76,5
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 76,5
ΣΠΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 76
Τ ΟΥΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΝΙΔΕΙΟΣ 76
ΜΑΡΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΥΣ 75,5
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ-ΚΩΝ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 75,5
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΝΝΕΙΟ 75.5
ΚΑΡΔΑΜΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 75,5
ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ 75
ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 75
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 75
ΤΣΑΤΣΑΛΜΑ ΕΙΡΗΝΗ 5ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 75
ΑΗΔΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 5ο ΓΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 75
ΤΣΙΜΠΟΣ ΙΟΥΛΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 75
ΠΑΛΑΣΚΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΓΕΛ ΣΚΥΔΡΑΣ 74,5
ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 74,5
ΓΑΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 74
ΦΡΑΓΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ 73,5
ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 73,5
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 1ο ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 73,5
ΞΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΗΣ 73,5
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΕΛ ΑΡΤΑΣ 73,5
Τριπόδη Ευαγγελία ΓΕΛ Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 73
ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΓΕΡΑΚΑ 73
ΣΙΑΜΠΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 4ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 73
ΧΑΡΙΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 72,5
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΡΑΜΟΝΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 72,5
ΠΑΝΤΕΛΕΑΚΟΥ ΝΙΚΗ-ΧΡΥΣΗ 1ο ΓΕΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 72,5
ΧΟΤΖΑΛΛΗ ΑΝΝΑ 1ο ΓΕΛ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 72,5
ΦΑΡΣΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 72
ΣΚΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗ-ΜΩΥΣΗΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 72
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 1ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ 72
ΔΡΙΖΗ ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΕΛ ΘΕΡΜΗΣ 72
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 72
ΓΚΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 72
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 1ο ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 72
ΨΥΧΟΥΝΤΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΛ ΛΑΥΡΙΟΥ 72
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 72
ΝΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 71,5
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΚΠ. ΑΘΗΝΑ 71
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΡΙΑΝΤ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 71
ΜΟΥΤΟΥΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2ο ΓΕΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 70,5
ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1ο ΓΕΛ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 70,5
Ψαρομίλιγκας Διονύσης ΓΕΛ Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 70
ΦΟΥΡΝΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1ο ΓΕΛ ΚΙΑΤΟΥ 70
ΔΑΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 70
ΚΑΤΕΤΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2ο ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 70
ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΠΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 70
ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 70
ΣΟΥΛΗΜΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 70
ΛΥΓΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΛ ΘΗΡΑΣ 70
ΜΥΡΙΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 70
ΒΥΖΙΩΤΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΓΕΛ Α. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 70
ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β΄ΓΕΛ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 69,5
ΜΑΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΕΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 69,5
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 69,5
ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 69
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΠΥΡΓΟΥ 69
ΓΑΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΑΜΑΚ 69
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΔΑΣΚΟΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ο ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 69
ΡΟΚΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ 69
ΜΕΤΑΞΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ 69
ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 68,5
ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 68,5
ΛΑΜΠΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ 68,5
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 68,5
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΑΝΑΗ 4ο ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 68,5
ΝΕΟΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 68
Γαλάνη   Κων/να ΓΕΛ Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 68
ΑΛΤΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ HOMO ENDUCATUS 68
ΜΠΑΜΠΖΕΛΗ ΑΘΗΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 68
ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 68
ΜΑΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΕΛΙΤΙΝΗ ΜΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 68
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 68
ΜΑΝΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗ 68
ΒΑΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 3ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 68
ΡΟΔΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 67,5
ΜΠΟΣΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ 67,5
ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ PIERCE 67,5
Γρηγορούδης Νικόλαος 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 67
ΓΑΖΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 1ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΩΝ 67
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 67
ΜΟΣΧΟΣ-ΣΙΣΜΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 67
ΜΑΚΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 2ο ΓΕΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 67
ΓΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3ο ΓΕΛ 67
ΜΠΙΤΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 66,5
ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΑΜΔΡΕΑΣ 1ο ΓΕΛ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 66,5
ΜΑΥΡΟΥΚΑΚΗ-ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 66,5
ΜΑΜΜΗ ΞΕΝΙΑ ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 66,5
ΔΟΥΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 66
ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΡΘΟΥΡΟΣ 2ο ΠΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 66
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 66
ΧΑΤΖΗΣΑΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 66
ΒΟΥΡΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 66
ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ- ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΣ 66
ΜΠΟΥΧΑΡΕΛΗΣ-ΠΕΤΡΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 3ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ 66
ΤΣΙΡΩΝΗ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 66
ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 66
ΚΟΥΚΑ ΜΑΡΙΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΑΛΙΚ/ΣΣΟΥ (ΗΡ. ΚΡΗΤΗΣ) 65,5
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΙΑΤΟΥ 65,5
ΚΟΥΜΟΥΣΤΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1ο ΓΕΛ ΣΠΑΡΤΗΣ 65,5
ΛΕΥΤΑΚΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΕΛ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ 65,5
ΖΑΊΜΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 65
ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ- ΚΑΛΛΙΡΟΗ 4ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 65
ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 65
ΚΟΥΛΙΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΠΑΜΑΚ 65
ΓΕΡΑΡΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 65
ΑΛΟΥΣΛΛΑΡΙ ΟΡΕΣΤΗΣ 1ο ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 65
ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΕΛ ΑΛΙΜΟΥ 65
ΚΥΡΙΑΚΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 65
ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΓΕΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 65
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 64,5
ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΛ ΜΟΙΡΩΝ 64
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 64
ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 4ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 64
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 64
ΚΑΡΑΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΝΙΒΑΣ 2ο ΠΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 64
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 64
ΡΟΥΞ ΠΕΤΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΙΓΙΝΑΣ 64
ΧΟΥΤΖΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο ΓΕΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 64
ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 63,5
ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 63,5
ΚΟΕΜΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 63,5
ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΝΘΗ 2ο ΠΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 63,5
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 63,5
ΛΙΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ PIERCE 63,5
ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 63
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΑΜΑΚ 63
ΠΑΠΑΘΕΟΛΟΓΟΥ ΜΕΡΟΠΗ 6ο ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 63
ΒΟΥΤΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΛ ΠΕΙΡΑΙΑ 63
ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΧΡΥΣΟΒ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 63
ΒΑΡΟΥΤΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ- ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΛ Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 63
ΓΕΩΡΓΟΣΤΑΘΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛΥΤΡΟΠΗ ΑΡΜΟΝΙΑ 63
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΣΠΑΤΩΝ 63
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΑΣΜΕΙΟΣ 63
ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ- 3ο ΓΕΛ Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 63
ΚΟΛΩΝΙΑ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ 4ο ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 63
ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 62,5
ΑΣΚΙΑΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΛ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 62,5
ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 62,5
ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΔΕΛΑΣΑΛ 62,5
ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 62,5
ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΦΑΙΔΩΝ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 62,5
ΖΑΡΓΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ HOMO ENDUCATUS 62
ΤΖΟΒΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 62
ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΚΟΖΑΝΗΣ 62
ΤΖΟΥΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΡΒΙΩΝ 62
ΤΡΙΧΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΚΠ/ΤΗΡΙΑ ΑΘΗΝΑ 62
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚ. ΒΟΛΟΥ 62
ΟΛΥΜΠΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 62
ΒΑΛΑΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 62
ΑΛΕΠΑΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 62
ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΑΜΑΚ 61,5
ΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ο ΓΕΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 61,5
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 3ο ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 61,5
ΛΟΥΙΖΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 5Ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 61,5
ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 61,5
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 61,5
ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΠΤΟΥ 61,5
ΤΕΝΤΖΟΓΛΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ- ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 61
ΜΠΟΥΦΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΔΕΛΑΣΑΛ 61
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΑΜΑΚ 61
ΔΑΒΟΥΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 61
ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 61
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 61
ΠΑΠΠΑ ΖΩΗ 3ο ΓΕΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 61
ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΤΗΡΙΑ ΑΘΗΝΑ 61
ΡΑΝΤΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΚΠ/ΤΗΡΙΑ ΑΘΗΝΑ 61
ΜΠΑΛΟΥΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΚΩΝ/ΝΑ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 61
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΕΛ ΥΜΗΤΤΟΥ 61
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓ-ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 61
ΓΙΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 61
ΑΛΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 61
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 61
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 61
ΛΥΤΡΑ ΧΑΙΔΩ-ΧΑΡ 2ο ΓΕΛ ΓΕΡΑΚΑ 61
ΤΕΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΛ ΡΑΠΤΟΥ 61
ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΖΩΗ ΡΑΠΤΟΥ 61
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 12ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 60,5
ΓΙΟΥΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 60,5
ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 60,5
ΟΚΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 8ο ΓΕΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 60,5
ΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 60,5
ΚΟΠΙΤΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 60,5
ΚΟΚΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛ Α. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 60,5
ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΛ ΑΡΤΑΣ 60,5
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ-ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 60,5
ΛΟΥΚΙΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΕΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 60,5
ΤΣΑΟΥΣΙ ΑΝΤΖΕΛΑ ΓΕΛ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 60,5
ΜΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 60
Φραδελάκη Άννα-Μαρία 4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ 60
ΖΩΓΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2ο ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 60
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 11ο ΓΕΛ ΠΑΤΡΑΣ 60
ΤΣΙΠΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8ο ΓΕΛ ΒΟΛΟΥ 60
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 60
ΡΟΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΛ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ 60
ΜΠΟΥΖΙΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 60
ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗ ΑΡΕΤΗ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 60
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΣΠΑ 60
ΣΠΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 21οΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 60
ΡΗΓΑΤΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 60
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 60
ΜΑΓΓΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 60
ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 60
ΓΙΑΛΛΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 60
ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ 60
ΣΥΡΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 5ο ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 60
ΚΑΡΚΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΘΕΟΔ 5ο ΓΕΛ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 60
ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΥΓΟΥΛΕΑ -ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ 60
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 60
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 60
ΚΟΥΤΡΑΚΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 7ο ΓΕΛ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 60
ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1ο ΓΕΛ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 60
ΣΥΡΙΓΟΥ ΔΑΦΝΗ-ΕΥΓΕΝΙΑ 2ο ΠΕΛ ΑΘΗΝΩΝ 60
ΚΑΓΓΕΛΑΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΑΒΡΥΤΑ 60
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΙΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ 1ο ΓΕΛ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 60
ΝΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 60
ΔΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 60
ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΓΕΛ ΠΑΠΑΓΟΥ 60
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΓΕΛ 60
ΖΑΓΚΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ ΥΠΑΤΗΣ 60
ΜΑΡΕ ΜΑΡΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΕΛ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ 60
ΠΕΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΝΑΣΤ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 60
ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ-ΚΟΥΤΣΟΥΒΗ ΑΛΚΜΗΝΗ-ΕΛΠΙΔΑ PIERCE 60
ΜΠΑΡΛΙΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 4ο ΓΕΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 60
ΜΠΑΓΚΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 6ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ 60
ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 60
ΠΑΛΙΑΛΕΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΓΕΛ ΛΑΜΙΑΣ 60
ΝΑΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΓΕΛ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 60
ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΥΡΣΟΥΛΙΝΕΣ 60
ΤΣΕΦΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΛ ΠΑΤΡΩΝ 60
ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΓΕΛ ΣΠΑΡΤΗΣ 60
ΖΑΧΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1ο ΓΕΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 60
ΝΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 60
ΜΠΑΛΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 60
ΠΑΠΑΡΟΙΔΑΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 6ο ΓΕΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 60
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 60
ΔΑΡΔΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 60
ΣΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 2ο ΓΕΛ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 60
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 60
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 60
ΤΕΛΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 4ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 60
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 60
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΛ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ 60
ΙΣΜΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ 24ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 60
ΓΙΑΝΝΑΚΕΡΗ ΔΑΦΝΗ 1ο ΓΕΛ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 60
ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΣΠΘ 60
ΓΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 60
ΜΠΑΖΙΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΕΛ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ 60
 Τρίτη, 16 Οκτωβρίου 2018

Μαθήματα On-line

Ημερολόγιο

«  Οκτώβριος 2018  »
ΚΔΤΤΠΠΣ
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

QR code

QR code

Χρήσιμα προγράμματα

Επισκέπτες

ΣήμεραΣήμερα269
ΧθεςΧθες1191
Αυτή την εβδομάδαΑυτή την εβδομάδα1460
Αυτό τον μήναΑυτό τον μήνα11640
2001437