ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2018 ΤΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΜΑΘΗΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ

(Ο.Π.= Ομάδα Προσανατολισμού)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8-6-2018 - ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 11-6-2018

- ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

- ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

Ο.Π. ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Ο.Π. ΘΕΤΙΚΩΝΣΠΟΥΔΩΝ

+ Ο.Π. ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ &ΠΛΗΡ/ΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 13-6-2018

-  ΙΣΤΟΡΙΑ

-  ΦΥΣΙΚΗ

- ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

Ο.Π. ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ Ο.Π. ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Ο.Π. ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ &

ΠΛΗΡ/ΚΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15-6-2018

-  ΛΑΤΙΝΙΚΑ

-  ΧΗΜΕΙΑ

- ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ

Ο.Π. ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ Ο.Π. ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

Ο.Π. ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ &

ΠΛΗΡ/ΚΗΣ

ΤΡΙΤΗ 19-6-2018

-  ΒΙΟΛΟΓΙΑ

-  ΒΙΟΛΟΓΙΑ

Ο.Π. ΘΕΤΙΚΩΝΣΠΟΥΔΩΝ

ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2018 ΤΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΣΠΕΡΙΝΩΝ ΕΠΑΛ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ
ΠΕΜΠΤΗ 7-6-2018

-  ΝΕΑΕΛΛΗΝΙΚΑ

-  ΕΛΛΗΝΙΚΗΓΛΩΣΣΑ (ΝέαΕλληνικήΓλώσσα)

ΣΑΒΒΑΤΟ 9-6-2018 - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (Άλγεβρα)
ΤΡΙΤΗ 12-6-2018

-  ΑΡΧΕΣΟΡΓΑΝΩΣΗΣΚΑΙΔΙΟΙΚΗΣΗΣ(ΑΟΔ)

-  ΣΤΟΙΧΕΙΑΜΗΧΑΝΩΝ

-  ΝΑΥΣΙΠΛΟΪΑΙΙ

-  ΣΥΓΧΡΟΝΕΣ ΓΕΩΡΓΙΚΕΣΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ

-  ΙΣΤΟΡΙΑΤΩΝ ΤΕΧΝΩΝ-ΕΡΓΑΚΑΙΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ(ν.4186)*

ΠΕΜΠΤΗ 14-6-2018

-  ΑΝΑΤΟΜΙΑ-ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑII /ΣΤΟΙΧΕΙΑΑΝΑΤΟΜΙΑΣ-ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣΙΙ

-  ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ2 /ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΑ

-   ΙΣΤΟΡΙΑΣΥΓΧΡΟΝΗΣΤΕΧΝΗΣ /ΙΣΤΟΡΙΑΤΩΝ ΤΕΧΝΩΝ-ΕΡΓΑΚΑΙΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ(ν.4473)**

-  ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΟΣΧΕΔΙΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-6-2018

-  ΑΡΧΕΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣΘΕΩΡΙΑΣ(Α.Ο.Θ.)

-  ΔΙΚΤΥΑΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ/ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΔΙΚΤΥΩΝΚΑΙΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

-  ΜΕΤΑΦΟΡΑΦΟΡΤΙΩΝ

-  ΑΡΧΕΣΒΙΟΛΟΓΙΚΗΣΓΕΩΡΓΙΑΣ/ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΓΕΩΡΓΙΑ/ΒΙΟΛΟΓΙΚΗΔΙΑΤΡΟΦΗΖΩΩΝ

-  ΚΙΝΗΤΗΡΕΣΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ/ΚΙΝΗΤΗΡΕΣΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝII

ΔΕΥΤΕΡΑ 18-6-2018

-ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΚΑΥΣΗΣ ΙΙ (ΜΕΚ II)

-  ΥΓΙΕΙΝΗ

-  ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣΜΗΧΑΝΕΣ

-  ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΑΝΘΟΚΟΜΙΚΩΝΦΥΤΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 20-6-2018

-  ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΛΟΙΟΥΙI

-  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

-  ΣΤΟΙΧΕΙΑΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥΚΕΝΤΡΙΚΩΝΘΕΡΜΑΝΣΕΩΝ

-  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΥΛΙΚΩΝ

-  ΔΕΝΔΡΟΚΟΜΙΑ

ΠΕΜΠΤΗ 21-6-2018

-  ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΗ

-  ΨΗΦΙΑΚΑΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

-  ΣΤΟΙΧΕΙΑΨΥΞΗΣ-ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ

-  ΑΡΧΕΣΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣΤΡΟΦΙΜΩΝΚΑΙΠΟΤΩΝ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2018 ΓΙΑ ΓΕΛ & ΕΠΑΛ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΜΑΘΗΜΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-6-2018 ΑΓΓΛΙΚΑ 10:00 π.μ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23-6-2018

ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ

ΙΣΠΑΝΙΚΑ

08.30π.μ.

15:30μ.μ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 25-6-2018 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΧΕΔΙΟ 08.30 π.μ.
ΤΡΙΤΗ 26-6-2018 ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΣΧΕΔΙΟ 08.30 π.μ
ΤΕΤΑΡΤΗ 27-6-2018 ΓΑΛΛΙΚΑ 08.30 π.μ.
ΠΕΜΠΤΗ 28-6-2018 ΙΤΑΛΙΚΑ 08.30 π.μ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29-6-2018 ΑΡΜΟΝΙΑ 08.30 π.μ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 30-6-2018 ΕΛΕΓΧΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΩΝ 08.30 π.μ.

 

Ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ

 

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ

 Κυριακή, 24 Ιουνίου 2018

Μαθήματα On-line

Ημερολόγιο

«  Μάιος 2018  »
ΚΔΤΤΠΠΣ
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

QR code

QR code

Χρήσιμα προγράμματα

Επισκέπτες

ΣήμεραΣήμερα1591
ΧθεςΧθες2009
Αυτή την εβδομάδαΑυτή την εβδομάδα7113
Αυτό τον μήναΑυτό τον μήνα14878
1915075